Het thema van dit jaar is ‘Zorgkracht’: hoe vinden we elkaar in verbinding en samenwerking om onze zorgkracht te versterken?
Ook De Waalboog is goed vertegenwoordigd!
Rita Arts, bestuurder van De Waalboog, verzorgt de workshop ‘De kracht van samen’. Want goede zorg maken we samen: met collega’s, naasten, partners en de samenleving om ons heen.
Rose in de Zorg verzorgt de workshop ‘Humor in de zorg’. Over de kracht van een lach, verbinding en hoe humor een positieve bijdrage kan leveren aan het dagelijks werk in de zorg.
Daarnaast biedt het congres een afwisselend programma met interessante sprekers, praktische handvatten, actuele ontwikkelingen en volop ruimte om ervaringen uit te wisselen met vakgenoten.
Samen met partners ZZG zorggroep, HAN University of Applied Sciences, Rijnstate, Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, Radboudumc en ROC Nijmegen hebben we een afwisselend programma neergezet.
– 11 en 12 november
– De Kapel op Dekkerswald in Groesbeek
– Meer info en aanmelden: https://lnkd.in/dpkChwUC
